top of page

Spoznajte náš team

MTC_Final_WEB_V01
Přehrát video

O nás

Kvalita poskytnutej služby je pre nás absolútnou prioritou a preto kladieme veľký dôraz na odbornosť nášho personálu. Veľa z nás sa v minulosti venovalo vrcholovému športu a študovalo, alebo stále študuje trénerstvo na vysokej škole. Pohyb vnímame ako jednu z najdôležitejších súčastí života. Nie na darmo sa pohyb označuje ako „všeliek“ ktorý ak je podávaný v správnom množstve a správnou formou dokáže predlžovať váš aktívny život o desiatky rokov. Kalokagatia ako jeden z antických ideálov harmónie a vyváženosti fyzickej a duševnej stránky človeka je ideálom aj pre nás a preto sa snažíme neustále vzdelávať a napredovať formou rôznych školení, seminárov a predávaním si skúseností a informácií medzi sebou. 

Súčasťou spoločnosti MTC je ale aj poskytovanie kvalitnej a odbornej rehabilitácie, regenerácie a výživového poradenstva, pri ktorých naša fyzioterapeutka, výživová poradkyňa a rehabilitačný personál využívajú moderné a hlavne overené metódy. 

Odborníci na jednotlivé odvetvia (tréneri, fyzioterapeut, výživová poradkyňa, masér) medzi sebou neustále komunikujú a spolupracujú (predávajú si info ohľadne klientov) a aj na základe tohto robíme všetko preto, aby bola naša služba čo najkvalitnejšia a najkomplexnejšia a to všetko pod jednou strechou. 

Najlepšia investícia je do samého seba a do vlastného zdravia. 

Napíš nám

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

0907 315 533

bottom of page